14. 7. 2024

Co překáží naší práci

…ať se bez milosti skácí. S očkováním proti covid-19 to není jinak.

—ﬡ—

Není to nic, co bychom neznali; veřejným prostorem ta myšlenka rezonuje už dostatečně dlouho: rozdíl mezi dezinformací a pravdou je v řádu několika dní.

To, o čem si alternativní scéna špitá už dávno, nyní do éteru pouští i zaručeně pravdomluvná média. Nedostatečně testovaná vakcína je riziko, a podle článku na Seznamu (což je takový jen trochu jiný Ricin) od očkování vakcínou Astra Zeneca upouští kdekdo. Přitom ještě před několika málo dny mainstreamová média šířila sdělení, že přínosy významně převažují nad riziky. – Zdá se, že nepřevažují.

Článek na Mix24 správně připomíná, že jiné vakcíny, schválené stejným zrychleným postupem, mohou velmi brzy dopadnout podobně. – Vzpomínám si, že když jsem kdysi za pomocí své dobré známé právničky řešil jakousi kupní smlouvu, důtklivě mi kladla na srdce: „…a hlavně se, Alefe, nenechte zkvaltovat. Všechno si dobře pročtěte a nechte si to projít hlavou.“ Myslím, že rozhodnutí, zda se nechat/nenechat očkovat nedostatečně otestovanou vakcínou, je důležitější než kupní smlouva: jednou pokažené zdraví se zpátky koupit většinou nedá. Nedám se zkvaltovat.

Shrňme si to: podle posledních informací se ukazuje, že očkování proti covid-19…

  • …nemusí chránit ani před fatálním průběhem nemoci
  • …nebrání tomu, aby očkovaný (bezpříznakově) šířil původce nemoci
  • …potenciálně navozuje další nežádoucí vedlejší účinky, kterými by neočkovaná osoba pravděpodobně netrpěla

Co ovšem očkování proti covid-19 spolehlivě zaručuje, je skutečnost, že očkovaná osoba obdrží covid-pas s platností 9 měsíců od očkování a navždy se tak ocitne v nějaké další databázi i se svými osobními údaji; až platnost covid-pasu za 3/4 roku expiruje, bude dotyčnému pas k ničemu, leda by se dal znovu testovat/očkovat. To je skvělý základ k jednotné evropské identitě, což není nic jiného, než jiný název pro sociální kredit, který zavádí ta opovrhovaná totalitní Čína. – Jak je to dlouho, co se naše jedině pravdomluvná média zaklínala, že nic takového v západní demokracii není možné?

Rozdíl mezi dezinformací a pravdou je v řádu dní. Kdybych se za těchto okolností nechal očkovat vakcínou, která spolehlivě chrání jen proti zbytkům osobní svobody, které ještě máme, byl bych blázen.

—ﬡ—

Aktualizace 17.6. 2021:

Článků, tématicky podobných jako tento (odkaz), jsem v mezičase četl víc. Odkazovaný text v PL podle mého názoru přehledně shrnuje, že s pološným očkováním to není tak jednoduché, jak by si někdo přál (hladina protilátek; děti; těhotné ženy; atd.) a potvrzuje „celkový umělecký dojem“: před vehementně vnucovaným „dobrem“ je třeba mít se na pozoru.

Stejným směrem míří i článek na Echo24. Co dodat? Rozdíl mezi dezinformací a pravdou je cca 14 dní; někdy trochu víc, někdy trochu méně – záleží na tom vůbec…?

—ﬡ—

Alef Nula

Osamělý podivín na vrcholu hory. » Medailon autora

View all posts by Alef Nula →

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *